KAŞ KONTÜR

Kaş Kontür mükemmelliği sizin tamamen daha dramatik, duygusal ve unutulmaz görünmenizi sağlar, yüzünüzün ifadesini değiştirebilir. Bu nedenle yeni güzellik trendleri herkes için doğru tanımlanlanmış kaş modelinin kıl tekniği ile doğal ve şık görünümler için hızlı bir şekilde tekrar nasıl büyütüleceğini öğrenmek için çalışıyor. Herkesin gür kaşları olmayabilir. Ve makyaj ürünleri, araçları ve makyaj uygulama becerisi bu durumu kurtarmak için burada. Eğer hala çare değil yakınmak peşinde iseniz artık bu sizin probleminiz.

Kaş Kontür Nasıl Yapılır?

Far veya kalem yardımı ile kaş kontür uygulamasının ön çizimi yapılır. Buradaki amaç işin sonunda kötü süprizlerle karşılaşmamaktır. Kaşın şekli belirlenip müşteri onayı alındıktan sonra asıl işleme geçilir.

Tek kullanımlık iğneler ile kimyevi madde içermeyen bitkisel boyalar cildin en üst katmanı olan epidermis altına enjekte edilerek yapılan işlemdir.

Kaş kontür kıl tekniği adı verilen bir yöntemin kaşa uygulanan şeklidir.

Kaş Kontür Modelleri

Kaş kontür modelleri yüze, bakışa göre kişiseldir. Uzmanlarımızın size özel çizdiği tasarım beğenilmeden, onay alınmadan asıl işleme geçilmemektedir.

Fiyat ve Bilgi Formu