KALICI OJE

Tırnaklarınızın sürekli bakımlı görünmesini ve sürdüğünüz ojenin ilk günkü tazeliğini ve parlaklığını koruyabilmesini istiyorsanız kalıcı oje uygulaması tam da size göre… 

Sürekli oje yenilemek ve tırnaklarınıza bakım yapmak yerine uzun bir süre aynı oje rengini kullanmayı tercih edenlerdenseniz kalıcı oje uygulaması ilginizi çekebilir ve sizi bu anlamda fazlasıyla tatmin edebilir. 

Kalıcı Oje Uygulaması Nasıl Yapılır?
Kalıcı oje uygulaması sayesinde sürdüğünüz oje birkaç gün içinde matlaşmaz, uçları dökülmez ve ilk sürdüğünüz anda kuruma zamanı çok kısa olduğundan beklerken yaşadığınız stres dolu sıkıntılı anları da yaşamazsınız. Kalıcı oje uygulamasını dilediğiniz renk oje ile LED makineleri kullanılarak yapılır. Ve 30 saniye içerisinde ojeniz kurur. 15 gün boyunca da ojeniz ilk sürüldüğü andaki gibi parlak, pürüzsüz ve kusursuz görünür. Kalıcı oje uygulaması işleminin toplam süresi 7 ile 10 dakika arasındadır. 

Kalıcı oje evde nasıl çıkartılır?
Kalıcı ojenizi evde çıkartmak için uygulayabileceğiniz bir yöntem bulunuyor. Tırnağınızın üst tabakasındaki bölümü törpülüyorsunuz. Asetonlu minik pamukları tırnaklarınızın üzerine koyup alüminyum folya ile sararak 5 dakika boyunca öylece beklemelisiniz. Böylelikle kalıcı ojelerinizin 5 dakikanın sonunda çıktığını göreceksiniz. Ancak bazen markaya özel evde çıkartma yöntemleri olabilir. Ama bunun yerine her 15 günde bir kalıcı ojenizi hem yeniletmek hem de eskisini sildirmek için salonumuza gelerek de bu işlemi yaptırabilirsiniz. 

Kalıcı Oje Uygulamasının Avantajları Nelerdir?
Kalıcı oje uygulaması sayesinde daha sağlıklı, güzel ve daima bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Ev işleri yaptığınızda dahi tırnaklarınızın kusursuz güzelliği devam edecektir. Kalıcı oje ile tırnaklarınız, günler sonra ilk günkü parlaklığını korumaya devam eder ve tırnak uçlarınızdaki ojeler çıkmayarak uzun süre bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Kırılgan tırnaklarınız kalıcı oje ile korunacak hatta tırnak yeme alışkanlığınız var ise bu alışkanlığınızdan da kalıcı oje uygulaması sayesinde kurtulabileceksiniz. 

Fiyat ve Bilgi Formu